Hacamat İle Toksinlere Ağır Darbe

İnsanlık tarihi boyunca her çağın insanlara sunduğu avantaj ve dezavantajlar olmuştur ki avantajlar insanlara konfor ve yüksek yaşam kalitesi , dezavantajlar ise ölüm, acı, gözyaşı ve elbette insanlığı geleceğe  taşıyacak icatlar getirmiştir.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi günümüzde de avantaj ve dezavantaj kutuplarından söz edebiliriz.

Modern çağda yaşadığımız avantaj , teknoloji ve sanayi alanlarındaki gelişmelerin hayatımızda yarattığı kolaylıklar ile özetlenebilirken bir de hayatımıza sunduğu dezavantajlar var.

Saymakla bitiremeyeceğimiz dezavantajların belki de en önemlisi maruz kaldığımız yoğun toksinlerdir. Fabrika atıkları, radyasyon, gıdalardaki katkı maddeleri ve ilaçlardaki kimyasallar çok yönlü toksin bombardımanına maruz kalmamıza neden olmaktadır. Bu hususta insanoğlu kendisini koruyacak harika bir yöntemi de yıllar önce bulmuştur.

Bu yöntem insanları hastalıklardan koruyan, hastalıklarla mücadelede yardımcı olan kadim bir şifa yöntemi olan Hacamattır.

Hacamat derinin  dış  tabakasına atılan ufak mikro çiziklerle ilaçlar, besinler, hava ve su ile aldığımız ve bedenin cilt altında biriktirdiği toksinleri alma işlemidir. Geleneksel tıbbın en yaygın kullanılan yöntemi olan hacamat terapisi, sizleri tepeden tırnağa arındıracak son derece etkili bir yöntemdir.

Arınma  yöntem olan hacamat tedavisi, olimpiyatlara katılan başarılı sporcuların vücutlarında bulunan izlerle tekrar uluslararası tıp dünyasının gündemine girmeyi başarmıştır . Avrupa, Amerika ve elbette Asya kıtasında hacamat yoğun şekilde kullanılmaktadır ki istatistiklere göre İngiltere de üç bireyden birisi , Amerika da  ise iki bireyden birisi bu tarz geleneksel uygulamalara rağbet etmektedirler.

Hacamatı cazip hale getiren özellikler nelerdir?

-Yatış gerektirmemesi

-Uygulama sonrası hemen sosyal hayata dönüş

-Steril ortamda işin ehli sağlıkçılar tarafından yapılıyor olması

-Maksimum 2 gün içinde bandajlar çıkarılır

Eğer sağlığına önem veren, değerli olduğunu düşünen ve her şeyden önemlisi insan eliyle gün geçtikçe kirlendiğini idrak etmiş bir bireyseniz hacamat uygulaması ile bedeninize büyük bir iyilik vermek için acele etmelisin.

 

Call Now ButtonHEMEN BİLGİ ALIN